KONST / Litografier / Färglitografi 13824278
nr 1382 4278
Göran Folcker
(1920-2000), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 248/280. Motivet: 33x33, yttermått inklusive ram: 52x50 cm
Utrop:
500 kr
måndag 1 mars 2021
kl 20:22:07
Göran Folcker
Läs mer om Göran Folcker